Kaydır

Hakkımızda

Hakkımızda

25 Yıllık Tecrübe

ankara kurbanlik satisi - Metin Yılmaz Besi Çiftliği

Hakkımızda

Metin Yılmaz Besi Çiftliği Çiftliğe alınan hayvanlarımız besi sürecin de beslenme ihtiyaçlarını karşılayan doğal yemlerle beslemeye özen göstermekteyiz. Uzman ekibimiz tarafından özenle seçilen büyükbaş hayvanlar veteriner hekim kontrolünden geçirildikten sonra besi çiftliğine alınır. Çiftliğimizde kullanılan yemlerde hayvanlardan daha fazla ürün elde etmek için herhangi bir katkı maddesi bulunmamaktadır.

Tüm kontrolleri Tarım Bakanlığı tarafından yapılan, modern teknoloji ürünlerinin kullanıldığı, ızgaralı son sistem, veteriner hekimler ve çalışanlar sayesinde her adım planlı olarak sürdürülmektedir.
 

Metin Yılmaz Besi Çiftliği internet üzerinden adak ve kurban satışı yapmaya başlamış bulunuyoruz. Öncelikli olarak siz saygıdeğer hayırseverlere yapacakları hayırlarında bir vesile olabilirsek ne mutlu bize. Adak ve kurban satışı hem hijyen açısından hem de zaman açısından önemlidir ve biz bunun farkındayız. Teknolojinin bize sunmuş olduğu her türlü iletişim aracından faydalanmayı günümüz metropol kültürü zorunlu kılmaktadır.